*

İletişim Formu

İletişim Bilgileri

Karakaya Hukuk Bürosu Adres Krokisi

Krokiyi Google maps'ta görmek için tıklayın.

Adres: Yıldız Posta Caddesi Cerrahoğlu İş Hanı No:17 K:5 Gayrettepe/İST

Tel: +90 212 274 71 41 Pbx

Fax: +90 212 274 71 51

Mail: info@karakaya.av.tr

Havalimanından Ulaşım
İstanbul-Anadolu Yakasından Ulaşım
Metro ile Ulaşım

Metrobüs ile Ulaşım

Havalimanından Ulaşım

Havalimanından çıktıktan sonra mavi renkli Bakırköy-Aksaray tabelasından D-100 (Eski adıyla E-5) karayoluna girilir, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne (Boğaziçi Köprüsü) doğru yoldan hiç çıkmadan yaklaşık 15 km gidilir, Mecidiyeköy üstten geçildikten sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne yaklaşırken Beşiktaş-Levent sapağından girilir ve Beşiktaş yönüne dönülür, yaklaşık 200 metre sonra görülecek kavşaktan (sağda Point Otel görülecek) yeniden sağa dönülerek Yıldız Posta caddesine girilir, solunuzda göreceğiniz Dedeman Oteli geçtikten 400 metre sonra sağdaki Finansbank’ın olduğu binadayız. Misafirlerimiz için otoparkımız mevcuttur, otonuzdan inmeden görevliye geldiğinizi belirterek aracınızı uygun alana park edebilirsiniz. Ofis ana girişimiz Finansbank’ın hemen bitişiğinden olup binanın beşinci katındadır.

İstanbul-Anadolu Yakasından Ulaşım

15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaziçi Köprüsü) geçildikten sonra ilk sapak olan Beşiktaş sapağından çıkılır, Yıldız’a ulaşıldığında Barbaros Bulvarına girmeksizin Levent yönüne dönülür, yolda solda kalan Sabah Gazetesi binasını geçtikten sonra altgeçide girmeden sağdaki yoldan düz devam edilir, ışıklar geçildiğinde çıkan döner kavşaktan sola dönülerek Yıldız Posta caddesine girilir, önce sağınızda kalacak Point Oteli daha sonra solunuzda kalacak Dedeman oteli geçtikten 400 metre sonra sağdaki Finansbank’ın olduğu binadayız. Misafirlerimiz için otoparkımız mevcuttur, otonuzdan inmeden görevliye geldiğinizi belirterek aracınızı uygun alana park edebilirsiniz. Ofis ana girişimiz Finansbank’ın hemen bitişiğinden olup binanın beşinci katındadır.

Metro ile Ulaşım

Taksim metrosundan binildiğinde üçüncü durak olan Gayrettepe durağından inilir ve Gayrettepe çıkışından çıkılır. Geriye yani Mecidiyeköy’e yönüne doğru 150 metre yürünür, Nimet Özden Camii ile Maya İş Merkezi arasında bulunan Villa caddesinden sola dönülür. 300 metre sonra çıkılan cadde ofisimizin bulunduğu Yıldız Posta caddesidir, sağa dönülür 100 metre sonra göreceğiniz Finansbank’ın olduğu binadayız.. Ofis ana girişimiz Finansbank’ın hemen bitişiğinden olup binanın beşinci katındadır.

Metrobüs ile Ulaşım

Metrobüsün Zincirlikuyu durağında ininiz, Beşiktaş tabelasını takip ederek Beşiktaş yönüne 300 metre yürüyünüz, sağınızda Point Oteli gördüğünüzde sağa dönerek Yıldız Posta caddesine giriniz ve aynı kaldırımdan devam ediniz. Solunuzda kalacak Dedeman Oteli 300 metre geçtikten sonra sağdaki Finansbank’ın olduğu binadayız. Ofis ana girişimiz Finansbank’ın hemen bitişiğinden olup binanın beşinci katındadır.